Studniówka 2019

Wszystkich obecnych powitała przedstawicielka rodziców Iwona Stępień-Baran:
„Chciałabym gorąco przywitać wszystkich zebranych gości. Mijają cztery jakże długie i krótkie lata od momentu gdy Ci młodzi ludzie przekroczyli progi tej szkoły. To okres wytężonej pracy nauczycieli, wzlotów i upadków Waszych dzieci, chwil szczęścia i radości, a czasem smutku i żalu. Szanowna Pani dyrektor, drodzy nauczyciele, powierzając nasze dzieci Państwa opiece większość z nas, rodziców robiła to z obawą i niepewnością. Nie raz zadawaliśmy sobie pytanie czy to dobry wybór, czy poradzą sobie Państwo z ich niesfornymi charakterami. Dzisiaj wiemy, że te obawy były niepotrzebne.”

W imieniu uczniów przemawiał Maciej Miroń:
„Składamy ukłon w stronę szanownej dyrekcji, drogich wychowawców i nauczycieli oraz Was – drogie koleżanki i koledzy. Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nam, że już wkrótce przekroczymy progi dojrzałości”

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Beata Fidor:
„Staraliśmy się nie tylko przekazywać wiedzę, ale także uczyć jak mądrze i dobrze żyć. Stawialiśmy wymagania wiedząc, że na sukces trzeba zapracować. Już za sto dni czeka Was najważniejszy egzamin. Wierzymy, że matura będzie potwierdzeniem wysiłku Waszego i nauczycieli, który został włożony w trud nauczania.”

Potem przyszedł czas na klasycznego poloneza, którego odtańczyli wszyscy uczniowie „Ekonomika”. W pierwszej parze zgodnie z tradycją tańczyła Pani Dyrektor Beata Fidor.

Oczywiście na studniówce nie może zabraknąć podziękowań. Przyszli maturzyści tego wieczoru kierują je przede wszystkim do swoich wychowawców, czyli Magdaleny Dziuby, która opiekuje się klasą IV AH, Eweliny Ciszek – wychowawczyni klasy IV TGT oraz Małgorzaty Maciejczyk z klasy IV TI.

Niespodzianką był koncert grupy „Łobuzy”! To twórcy hitu „Ona czuje we mnie piniądz”. Później już tylko trwała szalona zabawa. Wszystkim do tańca przez całą noc przygrywał Prestige Band Michała Augustyniaka.